VOLVO

Części do maszyn VOLVO

Oryginalne, zamienne części do maszyn Volvo oferują najwyższą jakość i zapewniają gwarantowane parametry działania Twojego urządzenia.

Każdy element jest ważny dla dyspozycyjności i wydajności narzędzia. Jednak wykorzystywane do pracy przez dłuższy czas, każde z nich może się po prostu zużyć lub zepsuć. Dlatego korzystaj wyłącznie z części i produktów, które zostały zaprojektowane, przetestowane i zatwierdzone specjalnie pod kątem optymalnego działania. Używanie oryginalnych części do maszyn budowlanych Volvo stanowi klucz do obniżenia kosztów posiadania i eksploatacji. Rzadziej będziesz musiał korzystać z napraw.

Oferujemy wysokiej jakości części do maszyn Volvo i innych producentów oraz odpowiednie opcje serwisowe zapewniające stabilną wydajność i długi okres bezawaryjnej eksploatacji. Zapraszamy na przeglądy okresowe, abyś miał pewność, że urządzenie jest w najlepszej możliwej kondycji. Jednocześnie gwarantujemy rozsądne ceny i dobrą dostępność.

Szczególnie polecamy części zamienne do koparko ładowarek Volvo oraz części do spychów. Wiemy, jak bardzo kłopotliwe i kosztowne są niezaplanowane przestoje w czasie budowy, dlatego naprawiamy je w trybie priorytetowym. Pamiętając o regularnej kontroli i dobrej jakości częściach, unikniesz awarii sprzętu.

Części do maszyn VOLVO, MANITOU, CATERPILLAR, JCB, CASE, CAT i innych.

Kontakt:


Wierzchy 5, 99-232 Zadzim

Dział handlowy

 

Serwis maszyn

 

Dział techniczny

 Filia Łódź:


al. Tadeusza Kościuszki 45, 90-514 Łódź

 

 

Napisz do nas:

Nowe pole