SPRZEDAŻ CZĘŚCI

Części do maszyn budowlanych

Oferujemy swoim Klientom pokaźną gamę produktów, dostępną od ręki w najlepszych cenach na rynku! Szeroki asortyment części oraz możliwość realizacji zamówień indywidualnych w jak najszybszym terminie to cechy, które nas charakteryzują.

Części, które proponujemy, wykonane są z materiałów najwyższej jakości i sprowadzane od niezawodnych i zaufanych dostawców.

Części do maszyn VOLVO, MANITOU, CATERPILLAR, JCB, CASE, CAT i innych.

Oferujemy Państwu między innymi części oraz regenerację na częściach zamiennych oraz podzespołach hydrauliki siłowej producentów jak:

Linde, Bosch, Rexroth, Hydromatik, Brueninghaus, Uchida, Liebherr, Vickers, Sauer, Parker, Commercial, Salami, Calzoni, Brevini, Sam, Casappa, Marzocchi, Hanomag, Shw-trochocentric, Kawasaki, Poclain, Kayaba, Volvo, Hitachi, David Brown, Eaton Komatsu, Hydac, Zf – Zahnrad Fabrik I Wiele Innych.

POMPY DENISON
POMPY VICKERS
POMPY ŁOPATKOWE: Denison, Vickers i TDZ
POMPY HYDRAULICZNE

Części do pomp, silników hydraulicznych i przekładni następujących maszyn:

Linde, Bosch, Rexroth, Hydromatik, Brueninghaus, Uchida, Liebherr, Vickers, Sauer, Parker, Commercial, Salami, Calzoni, Brevini, Sam, Casappa, Marzocchi, Hanomag, Shw-trochocentric, Kawasaki, Poclain, Kayaba, Volvo, Hitachi, David Brown, Eaton Komatsu, Hydac, Zf – Zahnrad Fabrik I Wiele Innych.

Zamontowanych między innymi w takich maszynach jak:

Komatsu, Hitachi, Caterpillar, Hyundai, Daewoo, Kobelco, Kubota, Kato, Sumimoto, Mitsubishi, Samsung, Jcb, Atlas, Kramer, Menck, Mf, John Deere, Eder, Liebherr, O&k, Furukawa, Volvo, Hanomag, Case, Fuchs, Zeppelin, Vermeer, Wacker, Gehl, Mf, Bobcat I Wielu Innych.

Skrzynie biegów, przekładnie, zmienniki momentu oraz mosty:
ZF – ZahnradFabrik, LINDE, VOITH, KESSLER, CLARK – HURTH, CARRARO, ALLISON, ZTS i inne.

W SPRZEDAŻY MAMY CZĘŚCI ORYGINALNE, O.E.M. JAK RÓWNIEŻ ALTERNATYWNE TZW. ZAMIENNIKI-NIE ORYGINALNE, ALE KWALIFIKOWANE JAKO NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI. 

NASZ ASORTYMENT

Sfożnie, tuleje, łożyska
Zęby, Lemiesze
Oleje, filtry oryginalne i zamienniki
Układ hamulcowy, układ jezdny
Układ paliwowy
Układ elektryczny
Układ hydrauliczny

Części VOLVO

Oryginalne, zamienne części Volvo oferują najwyższą jakość i zapewniają gwarantowane parametry działania Twojej maszyny Volvo. Każda część jest ważna dla dyspozycyjności i wydajności urządzenia. Korzystaj wyłącznie z części i produktów, które zostały zaprojektowane, przetestowane i zatwierdzone specjalnie pod kątem optymalnego działania – stanowi to klucz do obniżenia kosztów posiadania i eksploatacji maszyny. Volvo oferuje wysokiej jakości części oraz odpowiednie opcje serwisowe zapewniające stabilną wydajność i długi okres bezawaryjnej eksploatacji.

Części JCB

Posiadamy bogaty asortyment części zamiennych pasujących do maszyn budowlanych JCB. Gwarancję satysfakcji i zadowolenia Klientów stanowi rozległa oferta magazynowa, dostępność części JCB od ręki oraz pomoc i informacja specjalistów najwyższej klasy, szkolonych tak, aby być w stanie sprostać wymaganiom Klientów w kraju i za granicą. Dużym udogodnieniem jest błyskawiczna wysyłka zamawianych części pasujących do JCB.

Części CASE

Marka Case w szczególności seria koparek CX znalazła szereg zwolenników co widać na szeregu placów budowy w Polsce. Nasza oferta obejmuje w szczególności przekładnie napędy jazdy do minikoparek oraz koparek marki Case. Ponadto do maszyn tego producenta oferujemy pełną gamę elementów podwozi gąsienicowych takich jak: łańcuchy gąsienic, koła napędowe, koła napinające, rolki jezdne oraz rolki podtrzymujące.

Części CATERPILLAR

Firma Caterpillar od lat zajmuje czołową pozycję w produkcji różnych zaawansowanych urządzeń – nie tylko maszyn budowlanych i kopalnianych, ale i silników wysokoprężnych czy turbin przemysłowych. Wszystkie one są bez przerwy rozwijane i udoskonalane tak, by maszyny pracowały jeszcze lepiej i bardziej wydajnie. CAT to zarówno technologie silnikowe, układy monitorujące wewnątrz kabiny, jak i zarządzanie stanem maszyny. Taka kompleksowość wymaga użycia tylko sprawdzonych części i podzespołów – oryginalnych lub dostarczanych przez solidnych, renomowanych producentów. Części CATERPILLAR, które mamy w ofercie, na pewno Cię nie zawiodą.

Części MANITOU

Grupa Manitou jest rozpoznawalna na całym świecie jako jeden z wiodących producentów ładowarek marek MANITOU, MUSTANG i GEHL. Marki Grupy – MANITOU, GEHL i MUSTANG – dostarczają uniwersalne nośniki osprzętu dla branży rolniczej, budowlanej i komunalnej oraz przemysłu i logistyki. Szeroka gama rozwiązań Grupy MANITOU to przekrój zróżnicowanych maszyn i osprzętów, od popularnych i uniwersalnych, po indywidualne, najbardziej wymagające aplikacje. W Polsce ta marka to jeden z wiodących producentów ladowarek teleskopowych dla rolnictwa. Blisko 50-letnie doświadczenie MANITOU w produkcji urządzeń dla rolnictwa sprawiło, że ich telehandlery uznawane są za maszyny trwałe i solidne i o dopracowanej konstrukcji. Solidne, wymienne części MANITOU, sprawią, że eksploatacja urządzeń i pojazdów będzie bezproblemowa przez długie lata.