JCB

Części JCB

Dla każdego właściciela maszyny budowlanej ważne jest, aby była ona w dobrej kondycji i niezawodna, dlatego części JCB muszą być najwyższej jakości. Oferujemy oryginalne części zamienne do maszyn JCB i innych producentów. Tylko one spełniają wszystkie normy i są przeznaczone do stawianych przed nimi zadań.

Jaka jest recepta na zawsze sprawny pojazd, który nigdy nie zawiedzie w najmniej sprzyjającym momencie? Regularne przeglądy i naprawa elementów, które naturalnie się zużywają. Posiadamy bogaty asortyment części zamiennych pasujących do maszyn budowlanych JCB. Gwarancję satysfakcji i zadowolenia Klientów stanowi rozległa oferta magazynowa, dostępność części JCB od ręki oraz pomoc i informacja specjalistów najwyższej klasy, szkolonych tak, aby być w stanie sprostać wymaganiom Klientów w kraju i za granicą. Dla zainteresowanych oferujemy również serwis maszyn budowlanych w przystępnej cenie.

Dużym udogodnieniem jest błyskawiczna wysyłka zamawianych części pasujących do wszystkich rodzajów urządzeń danego producenta. Nie ważne czy potrzebujesz części do koparek JCB, elementy podwozia, lemiesze, sworznie czy jakiekolwiek inne elementy.

Części do maszyn VOLVO, MANITOU, CATERPILLAR, JCB, CASE, CAT i innych.

Kontakt:


Wierzchy 5, 99-232 Zadzim

Dział handlowy

 

Serwis maszyn

 

Dział techniczny

 Filia Łódź:


al. Tadeusza Kościuszki 45, 90-514 Łódź

 

 

Napisz do nas:

Nowe pole